RDS-TECHNOLOGY

Nejlepší mezi rovnými

Společnost RDS-Technology XXI  – český výrobce vysoce technického vybavení pro ropu, zemní plyn a petrochemický průmysl. Přestože jsme mladá společnost, náš technický personál má rozsáhlé zkušenosti v oblasti navrhování a výrobě modulárních jednotek.

Hlavním úkolem je pro nás splnění technických požadavků našich partnerů. V případě potřeby jsme připraveni přizpůsobit svojí produkce specifickým požadavkům jednotlivých zákazníků. Vývoj technických a výrobních zařízení nám umožňuje realizovat projekty bez ohledu na jejich složitost, v souladu se všemi technickými a časovými předpisy.

Opportunistic Andes potentyal

Společnost má nejmodernější systém pro testování a kontrolu produkce na každé etapě výroby. Tato výhoda nám umožňuje plně garantovat vysokou kvalitu svých výrobků. Vysoce kvalifikovaní pracovníci, v kombinaci s vysokou motivací a s modernou výrobní halou nám umožňuje realizovat mnoho objektů „na klíč“ od předběžné projekčního řešení do uvedení do provozu.

Naši specialisté jsou připraveni poskytnout záruku kvality a případně komplexní pozáruční servis výrobku závodů RDS a dalších výrobce. Jednou z činnosti společnosti je grafický a technický  návrh kompresorových a čerpacích systémů od předních světových výrobců  v souladu s požadavkámi zákazníka

Naše specializace

Naší specializací je rozvoj projektové dokumentace a tvorba blokových jednotek, jako jsou:

– měřicí plynové jednotky

– jednotky filtrace plynů

– čerpací stanice

– jednotky dehydratace plynu

– rozvaděče plynových stanic

– jednotky dávkování;

– jednotky snížení plynofikace;

– automatický řídící systémy;

– systémy dálkového ovládání.

Back to Top