SKID systémy

Společnost RDS Technology se specializuje na vývoje bloku prefabrikace rostlin (skid), které splňují nejvyšší požadavky a průmyslové standardy. Při výrobě se používají pouze moderní materiály a nejnovější pokroky v oblasti vědy a techniky.

Naše zařízení jsou dodávány plně sestavené, v připraveném k provozu stavu. Na místě je potřeba pouze  nainstalovat blok na připravený základ, a připojit komunikaci.

Před  dodáním, všechny naše zařízení jsou technické kontrolované ve všech fázích výroby za účelem zjištění připravenosti k provozu a souladu s původními požadavky.

Při identifikaci neodpovídajících technických parametrů zařízení je bezodkladně  odstraněno z výrobní linky. Pokud nastane některý z těchto případů, se uskuteční důkladná analýza výrobního procesu s cílem identifikovat „slabá“ místa.

Vážíme si důvěry našich zákazníků a snažíme se splnit veškeré vaše očekávání.

Co je SKID mount

SKID mount je populární způsob distribuce a skladování strojního zařízení pro armádu a průmysl. Jednoduše řečeno, zařízení v místě výroby je trvale namontován v rámu nebo na zábradlí nebo kovové paletě. Zařízení pak může být snadno a bezpečně přepravovano  a používá se jako celá  jednotka. Například protipožární SKID jednotka může být dočasně umístěna  na vozidlo a vybavená  na úkol.

Back to Top